Webzen FlyFF İçin Uygun Fiyatlı Wcoin Satın Al - Game Sultan

Oyun: Flyff


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
500 W Coins 500 W Coins 27,24 TL 27,24 TL
1000 W Coins 1000 W Coins 54,49 TL 54,49 TL
2000 W Coins 2000 W Coins 108,97 TL 108,97 TL
3000 W Coins 3000 W Coins 163,46 TL 163,46 TL
5000 W Coins 5000 W Coins 272,43 TL 272,43 TL
Yıllar geçti ve Madrigal halkı güçlendi ve bir kez daha gelişmeye başladı. Ne yazık ki, barış hiç olmadığı kadar net değildi ve Shade'in kötü Masquerpets'leri yine de toprakları dolaşmaya başladı. Bununla birlikte, eski Kahramanlar efsanelerinden ilham alıyor ve Madrigal'ın güvende olmadığından emin olmak için, Shade'nin Masquerpets'iyle yüzleşmek için kendilerini eğitiyorlar ve Shade'in kendilerini yok etmeye döneceği güne hazırlanıyorlar. Flyff'in büyülü dünyasında kahraman olmak için savaşlara ve kazanmaya hazır mısın? Vagrant, Acrobat, Magician, Asist ve Mercenary olmak üzere 5 farklı sınıfla oynanan Flyff, ilerleyen seviyelerde sınıfların kendini geliştirmesiyle daha da güçleniyor. Oyun içerisinde güçlü hale gelmek için loncalara girmeniz ve petlerinizle birlikte savaşlara katılmanız gerekiyor. 

FlyFF, bir MMORPG'da ücretsiz uçuşu sunan ilk oyunlardan biridir. Madrigal'ı yükselen yüksekliklerde keşfetmenizi sağlayacak eğlenceli bir ulaşım modu oyun içerisinde sizleri bekliyor. Gökyüzüne nefes kesen manzaralar içinde dolaşın, kötü canavarlar ile hava savaşında bulunun veya haftalık Gökkuşağı yarışlarına katılın. Uçmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Flyff'de uçmak ve oyuna katılmak için aşağıdaki Flyff indir butonuna basmanız yeterlidir. Flyff Gpotato sayfasına giderek kendinize bir hesap açacak ve oyunu indirerek hemen oynamaya başlayacaksınız. Yine aşağıdaki sekmelerde Flyff forum linkine tıklayarak oyunla ilgili bilgileri oyunculardan ve yapımcı firmadan okuyabilirsiniz.

Flyff Türkiye'de de (Fly For Fun) çok sevilen ve oyuncuları olan bir oyun. Tüm dünyada bir adım öne geçmek ve savaşlarda daha başarılı olmak için W Coin'e ihtiyaç duyduğunuzda Game Sultan'ın birbirinden uygun ödeme yöntemleri ve avantajlı fiyatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Farklı ödeme koşulları ve W Coin kampanyalarıyla her zaman bir adım önde olun!

Flyff Sistem Gereksinimleri

OS: Windows 2000/XP/Vista
İşlemci: Pentium-İİİ 600MHz
RAM: 256MB
HDD: 2.0 GB
Ekran Kartı: En az 64 MB
DirectX: 9.0c

Türü: MMORPG (Çok Oyunculu Online Rol Yapma Oyunu)
Kategori: PC / Client
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT