CS GO (Counter Strike) İçin Uygun Fiyatlı Kod Satın Al - Game Sultan

Oyun: Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO)


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
3 TL Steam Cüzdan Kodu Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) icin 3 TL Steam Cüzdan Kodu 3,00 TL 3,00 TL
5 TL Steam Cüzdan Kodu Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) icin 5 TL Steam Cüzdan Kodu 5,00 TL 5,00 TL
10 TL Steam Cüzdan Kodu Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) icin 10 TL Steam Cüzdan Kodu 10,00 TL 10,00 TL
25 TL Steam Cüzdan Kodu Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) icin 25 TL Steam Cüzdan Kodu 25,00 TL 25,00 TL
50 TL Steam Cüzdan Kodu Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) icin 50 TL Steam Cüzdan Kodu 50,00 TL 50,00 TL
100 TL Steam Cüzdan Kodu Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) icin 100 TL Steam Cüzdan Kodu 100,00 TL 100,00 TL
250 TL Steam Cüzdan Kodu Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) icin 250 TL Steam Cüzdan Kodu 250,00 TL 250,00 TL
Counter Strike: Global Offensive ya da diğer bir deyiş ile csgo 2012 yılında piyasaya sürülen ve Counter Strike serisi içerisinde en büyük başarıya ulaşmış oyundur. Valve ve Hidden Path tarafından çıkarılan oyun her geçen gün daha da popüler bir hal alarak e spor dünyasının en önemli olyunları arasında yer almıştır. Oyun Steam oyun platformu üzerinden satın alınarak oynanmaktadır. Cs go steam üzerinden oynanmanın yanı sıra oyun içerisinde yer alan skinlerin satın alma işlemleri de buradan gerçekleştirilmektedir. Oyunun bu kadar popüler bir hal almasında oyun içerisinde yer alan kasa, skin, silah, bıçak ve benzeri envanterler büyük rol oynamaktadır.

Genel olarak oyun hakkında bilgi vermek gerekirse belirli haritalarda 5’er kişilik iki takımın mücadelesi şeklinde olan oyunda amaç Terörist takımının Counter takımının base’sine bomba kurma ya da tüm rakibi öldürmesidir. Bu iki seçenekten birini tamamlaması durumunda sayıyı Terörist takımı kazanır. Counter takımı ise bombayı imha etmek ya da kurdurmamak ve tüm rakip takımı etkisiz hale getirmek görevindedir. Ayrıca oyunda bu modun dışında daha basit ve eğlence modları da yer almaktadır. Bu modlar Silah yarışı, Basit Eğlence ve benzeri modlardır.

Cs go steam üzerinde satılmakta ve oyun içi satın alma işlemleri de bu platform üzerinden gerçekleştirilmektedir. Oyun içi satın alınan ürünler oyunun en büyük popüler olduğu noktadır. Özellikle kasa ve skinler her gün binlerce oyuncu tarafından satın alınmakta ve satılmaktadır. Cs go kasa oyunun en renkli ve en çok kullanılan ek ürünleri arasında yer alıyor. Oyun içerisinde veya satın alma işlemi ile gelecek kasalardan nadir skinlerinde olduğu envanterlere sahip olunabilir. Tüm envanter ve oyun satın alma işlemleri steam hesabınızda yer alan para ile gerçekleştirilmektedir. Hesabınıza para aktarımı sağlayabilmek için farklı ödeme yöntemlerini kullanbilirsiniz. Ayrıca envanter satın alma işlemlerinde cs go steam key ve cs go kodları kullanılabilmektedir. 

Counter Strike: Global Offensive Steam oyun platformu içerisinde satılmakta ve burada yapılacak cs go satın al işlemi ile oynanabilmektedir. Cs go satın almak için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir;

Game Sultan sitesinden Cs: Go için Steam cüzdan kodu satın almak ve bu bakiyeyi Steam’e yüklemek.
Steam hesabından Mağazada Counter Strike: Global Offensive sayfasına girmek
Burada Satın Al butonuna tıklayarak hesabımızda bulunan bakiye ile ödeme gerçekleştirilir.

Cs go fiyat olarak ülkemizde Türk Lirası üzerinden satışı yapılmaktadır. Steam yaz ve kış indirimlerinde ucuz cs go kampanyaları olsa da platform üzerinden anlık olarak satış fiyatı 25 TL ‘dir. Steam özel günlerde yaptığı kampanyalar ile Counter Strike: Global Offensive oyunu büyük indirimler almakta ve çok ucuz rakamlara satın alınabilmektedir. 

Counter Strike Global Offensive download etmeden önce, oyuna Steam üzerinden sahip olabilmek için ihtiyacınız olan Steam Cüzdan Kodu’na, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Türü: MMOFPS
Kategori: Microsoft Windows, MAC OS X, Playstation 3, Xbox 360, Linux
Yayımcı: Valve 

  • Haberler

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 ya da AMD64X2
Ekran Kartı: 128 MB
RAM: 1GB XP - 2GB Vista
Windows 98/2000 / ME / XP / Vista
DirectX 9.0
Boş Alan: 8 GB

Türü: MMOFPS
Kategori: Microsoft Windows, MAC OS X, Playstation 3, Xbox 360, Linux
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT