League of Legends İçin Riot Points (RP) Satın Al - Game Sultan

Oyun: League Of Legends (Türkiye Serverı)


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
400 Riot Points 400 Riot Points 16,00 TL 16,00 TL
840 Riot Points 840 Riot Points 32,00 TL 32,00 TL
1780 Riot Points 1780 Riot Points 64,00 TL 64,00 TL
3620 Riot Points 3620 Riot Points 125,00 TL 125,00 TL
6450 Riot Points 6450 Riot Points 216,00 TL 216,00 TL


League of Legends – LoL rekabete dayalı strateji ve tempolu oyunlarının heyacınını rol yapma öğeleriyle bir araya getiren çevrim içi bir oyundur. Tasarımları ve oynayışlarıyla kendine özgü şampiyonlardan oluşan iki takım savaş alanında karşı karşıya gelir. Çeşitli savaş alanlarında oyun modlarında karşı karşıya mücadeleler yapılır. League of Legends şampiyonların da yardım almak isteyenlere yeni oyuncu rehberi oyun içinde yardımcı oluyor. Oyun kontrollerini ve oynanış biçimini anlatıyor. Oyun içi eğitimlerde, Adalet meydanlarında ilk çatışmalarında sizi yönlendiriyor. Diğer sihirdarlar ile mücadele edebilmeniz için botlar ile ilk karşılaşmalara kadar tüm yetenekleri ve becerileri öğrenebilirsiniz. Bu nedenle gerçek karşılaşmalardan önce mutlaka botlarla oyun oynamalısınız.

Dünya genelinde milyonlarca oyuncu kitlesine sahip olan League of legends ya da kısa adı ile lol her geçen gün daha da büyük kitlelere ulaşıyor. League of Legends oyununu tanımlamak ve yüzeysel olarak anlatmak gerekirse, beş kişilik iki takımdan oluşan oyun bir harita içerisinnde takımların birbirlerinin üslerini yıkma mücadelesidir. Bir çok farklı karakterin bulunduğu oyunda farklı oyun modları da yer almaktadır. Oyun içerisinde farklı stratejiler ve değişkenler ile rakibinizi alt edebilirsiniz. Bu değişkenler Şampiyonlar ya da diğer bir deyiş ile karakterler, eşyalar, kabiliyetler, rünler ve sihirdar büyüleri olarak sıralanabilir. Oyun içerisinde ayrıca kuleler, inhibitörler, merkez üs, minyon ve canavarlar gibi beş farklı sabit olgularda yer almaktadır. Bu olgular oyunculara avantaj ve dezavantajlar sağlayan yapılardır. Lol skin ya da League of Legends skinleri de oyuncuların sıkça kullandığı özellikler arasında yer almaktadır. Şampiyonlar üzerinde farklı yetenek ve özellikler yaratan skinler riot points kısa ismi rp’ler ile satın alınmaktadır. 

League of Legends dünya üzerinde e spor ile büyük bir sıçrayış yaşadı. Ülkemizde de lol tr Şampiyonluk Ligi ve Yükselme Ligi olarak iki farklı profesyonel lig ile e spor mücadelesi verilmektedir. Spor kulüplerinin e spora ilgisi ile büyük bir yükseliş yaşayan e spor’a ülkemizde birçok marka ve spor kulubünden ilgi gösterilmektedir. 

Riot points oyun içi satın alma gibi işlemlerde kullanılan oyun parası olarak adlandırılabilir. Lol rp fiyatları ve riot points satışları birçok farklı site üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Riot Points’lere Gamesultan sitesi içerisinden ulaşabilir ve Rp satın al butonuna tıklayarak satın alınabilir. Rp fiyatları alınacak olan Riot Points birimine göre farklılık göstermektedir. Game Sultan üzerinden en ucuz rp fiyatlarına ulaşılabilir.
Riot points satın alma işlemlerinizi farklı yollar ile Game Sultan üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu yollar kredi ya da banka kartı ile ödeme, mobil ödeme ya da lol rp kodları ile ödemedir. League of Legend Riot Kodları ile rp satın alma işleminde yapılması gereken adımlar ise şu şekildedir;

Game Sultan üzerinden istediğiniz miktar kadar LoL RP kodunu satın al,
Mağaza’dan Riot Point Satın Al kısmına tıkla,
Satın Alma Yöntemini Riot PIN olarak seç,
Açılan ekrana satın aldığın Riot PIN Kodu girerek rp kod ile yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin.

Riot Point’leri hesabınıza aktarmak için riot pin satın al yöntemi ile hızlı ve güvenli bir şekilde yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Her geçen gün popülerliğini arttıran League of Legends’te hesabınıza güvenli ve hızlı şekilde riot points yüklemek için Game Sultan sitesini ziyaret edebilir, en ucuz rp’lere ulaşabilir ve RP satın alabilirsiniz.

Adalet meydanlarında şampiyonuna güçlendirmeye yarayan eşyalar, rünler, kabiliyetler gibi çeşitli yönleri hakkında oyunun web sitesinden bilgi edinebilirsiniz. Bu güçlü eşyalar, şampiyonunuzu tam istediğiniz hale getirmenize, yeni taktikler ile geliştirmenize yaracaktır. LoL oynamak hem çok zevkli ama zevkli olduğu kadar strateji gerektiren bir durumdur. 

Daha büyük bir sihirdar olduğunuz yani oyunu daha iyi çözüp becerilerinizi geliştirdiğiniz zaman League of Legend Ülker Arena’da takımınızı kurarak karşılaşmalar yapabilirsiniz. Ama bunun için Şampiyonluk Ligi'nde mücadele edecek kadar güçlü ve birbiriyle iyi anlaşan bir takım içerisinde olmanız şart.

League of Legends’de oyun içerisinde ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olmak için  Riot Points’e, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.
  • Haberler

League Of Legends (Türkiye Serverı) Sistem Gereksinimleri

2 GHz işlemci
1 GB RAM (Windows Vista ve 7 kullanıcıları için 2 GB ya da daha fazla RAM)
8 GB boş sabit disk alanı
Shader versiyon 2.0 uyumlu ekran kartı
DirectX v9.0c veya daha üst sürüm desteği
Ekran çözünürlüğü 1920x1200
Windows XP (SADECE Service Pack 3), Windows Vista, Windows 7, Windows 8 veya Windows 10.
SSE2  özellikli ya da üstü işlemci (SSE1 özellikli işlemciler desteklenmemektedir.)

Türü: MMORPG / MMORTS
Kategori: PC / Client
Nasıl E-Pin Yüklerim

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT