Metin2 İçin Ejder Parası veya Metin2 EP Satın Al - Game Sultan

Oyun: Metin2


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
Metin2 6 TRY E-Pin 30 Ejder Parası 6,00 TL 6,00 TL
Metin2 12 TRY E-Pin 60 Ejder Parası 12,00 TL 12,00 TL
Metin2 30 TRY E-Pin 180 Ejder Parası 30,00 TL 30,00 TL
Metin2 60 TRY E-Pin 450 Ejder Parası 60,00 TL 60,00 TL
Metin2 150 TRY E-Pin 1275 Ejder Parası 150,00 TL 150,00 TL
Metin2 300 TRY E-Pin 3000 Ejder Parası 300,00 TL 300,00 TL
Metin2 online olarak oynanabilen bir MMORPG tarzı rol yapma oyunudur. Uzun yıllardır oyun dünyasının popüler oyunları arasında yer alan Metin 2 2005 yılında oyun severlere merhaba demiş ve yaklaşık 13 yıldır yayın hayatını sürdürmektedir. Dünya genelinde 17 dilde oynanabilen Metin 2 genel anlamı ile bir rol yapma oyunudur.

Oyunun hikayesine bakacak olursak Metin2 üç büyük imparatorluğun savaşını bizlere anlatan uzak doğu hikayesi demek yanlış olmaz. Chunjo İmparatorluğu, Jinno İmparatorluğu ve Shinsoo İmparatorluğu arasında geçen bu savaşta oyuncuların amacı kendilerini geliştirmek ve daha güçlü bir karakter haline gelmek. Oyuncular karakter olarak da 4 farklı türde seçim yapabilmektedir. Bu karakterler, Savaşçı, Ninja, Şaman ve Sura’dır. Her bir karakterin farklı bir güç ve yeteneği bulunmaktadır. Savaşçı karakter yakın dövüş konusunda büyük rol oynarken, Ninjalar ise hız ve hareket konusunda oldukça yeteneklidir. Şaman karakteri diğer arkadaşlarına destek ve mistik güçler konusunda etkiliyken, Sura ise sihir kosunusunda yetenekleri olan savaşçıdır. 

Her MMORPG oyununda olduğu gibi Metin 2 ‘de de oyun içi satın alma sistemi bulunmaktadır. Oyun parası olarak kullanılan metin2 yang oyun içerisinde yer alan yaratıkları keserek elde edilen paradır. Bu para ile zırh, silah gibi takıları geliştirmek için yang gerekmektedir. Yang kazanmak için şehrin dışında yer alan yaratıkları kesmek gerekmektedir. Yanglar ayrıca oyun içi seviye gelişmelerinde de gereklidir. Oyun para birimlerinden bir diğeri ise Ejder Parasıdır. Diğer bir deyiş ile metin2 ep olarak adlandırılan bu para birimi ile oyun içi satın alma işlemleri gerçekleştirmek mümkün. Ep’ler ile oyun market penceresinde yer alan özel eşyaları satın almak mümkündür. Metin 2 ep oyun içerisinde karakterinizin gelişmesinde daha kolay seviye atlamasında ve savaşmasında etkinli skinleri satın almaya yaramaktadır. Game Sultan üzerinden güncel ep fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ep satın almak için Game Sultan’ı kullanabilirsiniz. Game Sultan’dan metin 2 tr ejder parası satın almak için ödeme yapmak ve size sunulan kodu oyun içerisine girmeniz gerekmektedir. Game Sultan’dan ejder parası satın alma işlemlerinin ardından verilmiş olan metin2 e pin ile oyun içerisinde yer alan doğru bölüme giriş yaparak hesabınıza ejder parası yüklemesini sağlamış olursunuz. Ayrıca ejder paralarını oyun içerisinde yer alan market bölümünden de satın alabilirsiniz. Metin2 ep satın alma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken noktaların başında güvenlik gelmektedir. Siz de güvenlik problemi yaşamamak ve en uygun fiyatlarla metin2 ep satın almak için Game Sultan’ı kullanın!

Metin 2’de oyun içerisinde ihtiyaç duyacağınız her şeye sahip olmak için  Ejder Parası’na, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Metin2 Sistem Gereksinimleri

İşlemci: 600 MHz veya üstü
Hafıza: 128 MB
Grafik Kartı: En az ATI Redeon 7000 veya nVidia RIVA TNT2

Türü: MMORPG
Kategori: PC / Client

Nasıl E-Pin Yüklerim

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT