Kinguin İçin Uygun Fiyatlı Kinguin Hediye Kartı Satın Al - Game Sultan

Oyun: Kinguin Gift Codes


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
Kinguin 5 Euro Gift Code Kinguin 5 Euro Gift Code 22,22 TL 22,22 TL
Kinguin 15 Euro Gift Code Kinguin 15 Euro Gift Code 66,66 TL 66,66 TL
Kinguin 25 Euro Gift Code Kinguin 25 Euro Gift Code 111,10 TL 111,10 TL
Kinguin 50 Euro Gift Code Kinguin 50 Euro Gift Code 222,20 TL 222,20 TL
Kinguin, Polonya’da kurulan ve kısa zamanda özellikle Avrupa’da dikkatleri üzerine çekmiş bir oyun satış platformudur. Aylık ortalama 27 milyon ziyaretçi ortalamasına sahip olan Kinguin, PC ve konsol oyunlarını oldukça ucuz fiyatlara satmasıyla tanınıyor. Ayrıca platform içerisinde, PC ve konsol oyunlarının yanı sıra, Counter Strike: Global Offensive gibi oyunlar için skin ve ekstra eşyalar da satılıyor. 

Kinguin temel olarak birçok mağazadan size en ucuz oyun fiyatlarını bularak, listeleyen bir site. Kinguin’in size sunduğu mağazadan aradığınız oyunu almak istemezseniz, listelenen diğer mağazaları da seçebiliyorsunuz. 23 farklı dilde hizmet veren Kinguin, kurulduğu 2013 yılından bu yana Steam, Origin ve Battle.net için alternatif bir platform haline gelmiştir.

Kinguin Gift Codes, Kinguin Hediye Çeki ise oyun severlerin birbirlerine hediye edebileceği bir oyun hediye kartıdır. Bu hediye kartını alırken, 3€, 5€, 15€, 25€ ya da 50€ gibi bakiyeler yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca bakiye haricinde de alacağınız hediye kartına özel Kinguin desenleri de mevcut. İstediğiniz desenlerden birini seçerek, kartınıza anında sahip olabiliyorsunuz. Kinguin Gift Codes ile hediye edilen bakiyeyle, oyun, yazılım ya da Kinguin mağazasında satılan 14.000 üründen herhangi birine sahip olabilirsiniz. 

Kinguin Gift Codes’a Game Sultan’dan, G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olmak için doğru yerdesiniz. Çoğu oyuncu Kinguin Gift Code’u aynı zamanda Kinguin Hediye Çeki olarak da bilmektedir. İkisi aynı üründür.

Kinguin Gift Codes Sistem Gereksinimleri

Bu bölüm hazırlanmaktadır.
Nasıl E-Pin Yüklerim

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT