Subway Surfers (iPhone) İçin Coins, Keys, Starter Pack Satın Al

Oyun: Subway Surfers (iOS)


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
25 TL iTunes Hediye Kartı Coins/Keys/Packs (25 TL Hediye Kartı) 25,00 TL 25,00 TL
50 TL iTunes Hediye Kartı Coins/Keys/Starter Pack (50 TL Hediye Kartı) 50,00 TL 50,00 TL
Sonsuz koşu oyunları arasında en eğlenceli oyunlardan birisi olan Subway Surfers’ta amacımız, yönlendirdiğimiz kahraman Jake ve köpeği ile bizi kovalayan polis memuruna yakalanmadan en yüksek puanı toplamaya çalışmaktır.

Kiloo Games tarafından geliştirilen bu eğlenceli oyun hem Android, hem de AppStore’da milyonlarca kez indirilmiş çok sayıda hayran kazanmıştır. 
Tüm sonsuz koşu türündeki oyunlarda olduğu gibi Subway Surfers’ta da yükseltmeler bulunuyor. Bu yükseltmeler arasında; Jetpack, altın toplayıcı mıknatıs, süper zıplama ayakkabıları ve en önemlisi 2X Multiplier adında skorunuzu sürekli katlayan bir öğe bulunuyor. Bu yükseltmeleri oyun içerisindeki altınlar ile satın alabilirsiniz. Oyun içerisinde altın ile alabilecekleriniz şunlardır;

Hoverboard: Oyun esnasında ekrana iki kere üst üste tıkladığınız zaman, karakterinizin altında çıkan kaykay. Eğer karakterinizin altında kaykay var ise, herhangi bir yere çarpsanız dahi ölmüyorsunuz ve koşmaya devam ediyorsunuz.
Mystery Box: İçinden çeşitli ödüller kazanabiliceğiniz bir sihirli kutu. 500 altın karşılığında alabiliyorsunuz.
Score Booster: Yazının başında belirttiğim gibi, saniyede 5 puan daha fazla kazanmanızı sağlıyor. 3000 altın karşılığında satın alabiliyorsunuz.
Mega Headstart: Oyuna başladığınızda bir süre uçarak bütün engelleri pas geçiyorsunuz ve oyuna belli bir puan ile başlıyorsunuz. 2000 altın karşılığında satın alabiliyorsunuz.
Skip Mission 1 2 3: Verilen görevleri yapmak istemezseniz, satın alarak direkt olarak görevleri pas geçebiliyorsunuz.
Jetpack: Havalanıp bir süre engellerden uzak bir şekilde sadece altın topluyorsunuz. Oyunda size en çok puanı kazandıran item kendisidir.
Super Sneakers: Bot şeklinde bir görünüşe sahiptir ve aldığınız zaman oldukça yukarılara zıplayabiliyorsunuz.
Coin Magnet: Etrafınızda bulunan altınları, üstüne gitmeseniz dahi kendinize otomatik olarak çekebiliyorsunuz. Sağınızda solunuzda ne kadar altın varsa hepsini toplamaya yarıyor.
2x Multiplier: Oyunda saniye başı kazandığınız puanı 2’ye katlıyor. Bütün görevleri tamamlayıp birde üstüne score booster yaparsanız, 2x multiplier ile birlikte saniyede 70 puan kazanabilirsiniz.
Bouncer: 280.000 altın karşılığında bu kaykayın sahibi olabiliyorsunuz. Bu kaykay size Super Sneakers ile geliyor ve oldukça yukarılara zıplamanızı sağlıyor.
Hot Rod: 280.000 altın karşılığında bu kaykayın sahibi olabiliyorsunuz. Özelliği ise, hızınızı ciddi biçimde artırıyor. Ne kadar hız, o kadar puan demek.
Lowrider: 320.000 altın karşılığında bu kaykayın sahibi olabiliyorsunuz. Hem sizi biraz yavaşlatıyor hem de en önemlisi eğilmeniz gereken engellerde, eğilmek zorunda kalmıyorsunuz. Zira, karakteriniz kaykaya yatarak biniyor.
Daredevil: 85.000 altın karşılığında bu kaykayın sahibi olabiliyorsunuz. Hot rod’da olduğu gibi, hızınızın artmasını sağlıyor.

Subway Surfers serüvenine bugün katıl ve rayların tozunu attır!

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!

Subway Surfers (iOS) Sistem Gereksinimleri

Bu bölüm hazırlanmaktadır.
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT