Sniper 3D (iPhone) İçin Uygun Fiyatlı Diamonds Satın Al - Game Sultan

Oyun: Sniper 3D: Shoot to Kill FPS (iOS)


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
25 TL iTunes Hediye Kartı Diamonds/Coins/Packs (25 TL Hediye Kartı) 25,00 TL 25,00 TL
50 TL iTunes Hediye Kartı Diamonds/Coins/Packs (50 TL Hediye Kartı) 50,00 TL 50,00 TL

Sniper 3D: Silah Oyunları, aksiyon, FPS ve nişan alma oyunlarını seven oyuncular için yapımcılığını Fun Games For Free stüdyosunun üstlendiği, Android ve İos platformlarının popüler oyunlarından birisidir.

Sniper 3D: Silah Oyunları, gerek görselleriyle, gerek içeriğiyle, gerekse de oynanışıyla platformlardaki en iyi keskin nişancılık oyunlarından birisidir. Görevler kolaydan zora doğru ilerlemiyor. Oyunun başlangıcından hemen açığa çıkmayan, tek vuruşla indirmeniz gereken hedeflerle karşılaşıyorsunuz ve kazandığınız parayla silahınızı sürekli olarak geliştirmeniz gerekiyor. 

Oyundaki amacımız kontrolünü sağladığımız karakter ile bulunduğumuz görevlerde düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Oyun içerisinde dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınızı kolayca avlayabilirsiniz. Farklı modellerde silahlar, zorlu hedefler, bitmek bilmeyen mücadeleler ve dahası sizleri bekliyor.

YÜZLERCE ZORLU GÖREV

Bu bağımlılık yapıcı oyuna daldığınızda 850'den fazla heyecan verici görev ve 13 farklı haritada oyunlar oynayacaksınız.

KESKİN KURŞUN BECERİLERİNİ GELİŞTİR

Yağmur, rüzgar ve sis altında gerçek operasyonlara çıkın. Değişken platformlardan hareketli hedefleri vurmaya çalışın

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR SİLAHLAR

150'den fazla keskin nişancı silahını ve tüfekleri özelleştirerek, cephaneliğinizin tam potansiyelini keşfetmeye dikkat edin.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!

Sniper 3D: Shoot to Kill FPS (iOS) Sistem Gereksinimleri

Bu bölüm hazırlanmaktadır.
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT