Hearthstone (iPhone) İçin Uygun Fiyatlı Paket Satın Al - Game Sultan

Oyun: Hearthstone(iTunes)


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
25 TL iTunes Hediye Kartı 25 TL iTunes Hediye Kartı 25,00 TL 25,00 TL
50 TL iTunes Hediye Kartı 50 TL iTunes Hediye Kartı 50,00 TL 50,00 TL
Dünyanın önde gelen en büyük oyun firmalarından biri olan Blizzard tarafından Mart 2013’te tamamen ücretsiz olarak sunulan bir kart oyunudur. 16 Ağustos 2013 tarihinde Kapalı Beta(Closed Beta)’sı ile oyuncuların karşısına çıkmış, Ocak 2014 tarihinde ise Açık Beta(Open Beta)’sı ile de oyun sektöründeki yerini almıştır. Açık Beta sonrasındaki 2 ay içerisinde de resmi bir şekilde Windows ve MAC işletim sistemlerinde yayınlanmıştır. Nisan 2015 itibariyle ise oyun iOS ve Android platformlarında yerini almıştır. 

Hearthstone yine kendisi gibi bir Blizzard oyunu olan World of Warcraft’taki karakterlerin kartlarını içerisinde barındırmaktadır. Blizzard ve Warcraft fanları tarafından son derece ilgi çekici olan oyun, Eylül 2014 itibariyle 20 Milyon oyuncu sayısına ulaşmıştır. Sonrasında Asya, Avrupa ve Amerika/Okyanus olmak üzere 3 ayrı sunucu ile toplamda 75 milyon kullanıcı sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Hearthstone Türkiye’de de oldukça ilgi çekmiş ve World of Warcraft fanı olan birçok oyuncunun çok sık oynadığı ilk birkaç oyundan biri olmayı başarmıştır. Hearthstone Twitch platformunda ise yapılan birçok canlı yayın ile dünyanın dört bir yanından oyuncunun ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmış, başarısını gün geçtikçe arttırmaya devam etmektedir.
Hearthstone IOS indirmek isteyenler, aşağıda paylaşmış olduğumuz bağlantıya tıklayabilirler. Hearthstone’da ihtiyacınız olan her şeye sahip olmak için Battle.net Balance’a, Gamesultan’dan G-Cash’in benzersiz fırsatlarıyla sahip olabilirler.

Hearthstone(iTunes) Sistem Gereksinimleri

Türü: Kart Oyunu
Kategori: PC, MAC, iOS, Android
Yayımcı: Blizzard
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT