Gladiatus İçin Yakut ve Gameforge Epin Satın Al - Game Sultan

Oyun: Gladiatus


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
Gameforge 6 TRY E-Pin 25 Yakut 6,00 TL 6,00 TL
Gameforge 12 TRY E-Pin 50 Yakut 12,00 TL 12,00 TL
Gameforge 30 TRY E-Pin 150 Yakut 30,00 TL 30,00 TL
Gameforge 60 TRY E-Pin 350 Yakut 60,00 TL 60,00 TL
Gameforge 150 TRY E-Pin 1000 Yakut 150,00 TL 150,00 TL
Gameforge 300 TRY E-Pin 2500 Yakut 300,00 TL 300,00 TL
Romanın arenaları savaşçılarını bekliyor! Gameforge tarafından hazırlanan Gladiatus, vahşi hayvanların ve arenalardaki şiddetli savaşların olduğu büyük Roma imparatorluğunu ayağınıza getiriyor. Karakterinizi yarattıktan sonra hem kendinizi geliştirebilir hem de arenalarda çılgın savaşçılara karşı üstün gelerek Roma'nın en bilinen ve tanınan Gladyatörü olabilirsiniz. Ücretsiz tarayıcı oyunu Gladiatus'un vahşi dünyasında hayatta kalmak çok zor ve dikkat gerektiren bir konu. Gladiatus PvP oyunu da olduğu için karşınızdaki rakipler sizin gibi birer oyuncu olabilir. Bu nedenle de kendinizi bu maçlara hazır hale getirmelisiniz. 

Gladiatus forum başlıklarında tüm oyuncuların deneyimlerinden ve oyunla ilgili verilen bilgilerden yararlanarak tecrübenizi arttırabilir ve oyun içinde işinize yarayacak önemli bilgileri elde edebilirsiniz. Gladiatus müzayede süreleri de önemlidir ve dikkat edilmesi gerekir. Oyun içindeki görevleri yerine getirerek tecrübenizi arttırabilir, silah ve zırhlarla yenilmez bir savaşçı olabilirsiniz. İstersen karakterine eğitim alarak daha hızlı da geliştirebilirsiniz. Keşif görevleri kimsenin gitmeye cesaret edemeyeceği topraklarda olur ve sadece cesur savaşçılar buralara gidebilir. Bu görevler altın konusunda oldukça cömerttir. 

Game Sultan'ın uygun ödeme koşulları ve fırsatlarıyla Gladiatus Yakutlarını elde edebilir, hem eğitimini hem de zırhlarınla silahlarını daha hızlı kazanabilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey Game Sultan kampanyalarını takip etmek ve uygun fiyatlarla Gladiatus Yakut'ları Gameforge E-pinle almak. Arenanın aranan savaşçısı ve turnuvaların şampiyonu sen olabilir misin?

Gladiatus Sistem Gereksinimleri

Türü: Web Tabanlı MMO
Kategori: Tarayıcı

Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Resimli anlatımı görebilmek için buraya tıklayınız..

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT