Hearthstone İçin Blizzard Balance ve Pack Satın Al - Game Sultan

Oyun: Hearthstone


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
Blizzard Balance 10€ Blizzard Balance 10€ 78,00 TL 78,00 TL
Dünyanın önde gelen en büyük oyun firmalarından biri olan Blizzard tarafından Mart 2013’te tamamen ücretsiz olarak sunulan bir kart oyunudur. 16 Ağustos 2013 tarihinde Kapalı Beta(Closed Beta)’sı ile oyuncuların karşısına çıkmış, Ocak 2014 tarihinde ise Açık Beta(Open Beta)’sı ile de oyun sektöründeki yerini almıştır. Açık Beta sonrasındaki 2 ay içerisinde de resmi bir şekilde Windows ve MAC işletim sistemlerinde yayınlanmıştır. Nisan 2015 itibariyle ise oyun iOS ve Android platformlarında yerini almıştır. 

Hearthstone yine kendisi gibi bir Blizzard oyunu olan World of Warcraft’taki karakterlerin kartlarını içerisinde barındırmaktadır. Blizzard ve Warcraft fanları tarafından son derece ilgi çekici olan oyun, Eylül 2014 itibariyle 20 Milyon oyuncu sayısına ulaşmıştır. Sonrasında Asya, Avrupa ve Amerika/Okyanus olmak üzere 3 ayrı sunucu ile toplamda 75 milyon kullanıcı sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Hearthstone Türkiye’de de oldukça ilgi çekmiş ve World of Warcraft fanı olan birçok oyuncunun çok sık oynadığı ilk birkaç oyundan biri olmayı başarmıştır. 

Hearthstone Twitch platformunda ise yapılan birçok canlı yayın ile dünyanın dört bir yanından oyuncunun ve izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmış, başarısını gün geçtikçe arttırmaya devam etmektedir.

Hearthstone’da ihtiyacınız olan her şeye sahip olmak için Battle.net Balance’a, Game Sultan’dan G-Cash’in benzersiz fırsatlarıyla sahip olabilirler.

Türü: Kart Oyunu
Kategori: PC, MAC, iOS, Android
Yayımcı: Blizzard

Hearthstone Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6800 (256 MB) veya ATI Radeon X1600 Pro (256 MB) ya da üstü
RAM: 2 GB
Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8 (latest Service Packs)
DirectX 9.0
Boş Alan: 3 GB
Nasıl E-Pin Yüklerim

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT