Diablo III İçin Uygun Fiyatlı Blizzard Balance Satın Al - Game Sultan

Oyun: Diablo


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
Blizzard Balance 10€ Blizzard Balance 10€ 78,00 TL 78,00 TL
Blizzard'ın yıllardır devam eden serisi Diablo, 3. oyun ve son genişleme paketi Reaper of Souls'la yoluna devam ediyor. 5 farklı sınıftan karakterin yer aldığı oyun, şeytani büyücülerin ve hizmetkarların saldırdığı şehirlerde amansız mücadelelere sahne oluyor. Yakın dövüş ustası Monk, cesur savaşçı Barbar, büyülerin efendisi Wizard, çeviklik ustası Demon Hunter ve kara büyüde kendini yetiştirmiş Witch Doctor sınıflarına, kendisine eşik eden iskeletlerden ve zombilerden bir ordu kuran Necromancer ekleniyor.

Diablo 1 2 3 4 olarak isimlendirilse de şu an 3. oyunda ve birinci genişleme paketinde devam ediyor. Oyun içinde ilk çıktığında bir müzayede salonu vardı ve çıkan eşyaları burada satmak mümkündü. Sonradan bu müzayede salonu kaldırıldı ve oyun içine sezonlar eklendi. Her yeni gelen sezon, oyun içinde ilerlediğiniz zindanların seviyesini gösteren bir sıralamaya sahip. Ne kadar yüksek seviyeli zindana girer ve bitirirseniz, o derece daha iyi eşyalar düşme oranı artıyor ve sıralamaya isminizi yazdırıyorsunuz. Oyun içerisinde genelde takım halinde oynamak daha yüksek seviyeli zindanlara girmenize yardımcı olur. 

Dünyada keyifle oynanan oyunu Diablo indir seçeneği ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Blizzard üyeliğiniz yoksa öncesinde mutlaka bir üyelik almanız gerekiyor. Diablo'yu uygun ödeme koşulları ve fiyat avantajlarıyla Game Sultan'da bulabilirsiniz. Blizzard oyunlarının Türkiye'deki ilk ve tek resmi Battle.net Balance satıcısı Game Sultan'ın fiyatlarını görmeden farklı yerlerde alışveriş yapmayın, paranız cebinizde kalsın!

Diablo Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® XP/Vista/7 (DirectX 9.0c yüklenmiş ve son servis paketli halleri)
İşlemci: Intel Pentium® D 2.8 GHz veya AMD Athlon™ 64 X2 4400+
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 7800 GT veya ATI Radeon™ X1950 Pro.
Hafıza: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB (Vista/7)
Sabit Disk: 12 GB boş alan.

Türü: Hack'n'Slash
Kategori: PC / Client
Nasıl E-Pin Yüklerim

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT