PUBG MOBILE Hazine Avı
PUBG MOBILE Hazine Avı
4.7.2019

UC'leri Razer Gold ile yükle, PUBG MOBILE'da Çekiçler Al​ 
Sınırlı sayıdaki oyun içi çekiçlere sahip olmak için UC'leri Razer Gold ile yükle! Çekiçler (1 UC = 1 Çekiç) farklı katmanlardaki kasaları açmak için kullanılabilir. 24 Haziran - 16 Temmuz arasında, 2019 (GMT / UTC), Dahası, oyun içi Fındıkkıran Paraşütünü kazanmak için Razer Gold ile toplam 6000 UC yükle!

 
 
 

PUBG MOBILE rekabete dayalı hayatta kalma takım oyunudur. Tek oyna, ikili oyna, dörde git veya çeşitli geniş açık haritalara dal; rakiplerinden önce hızlı bir şekilde en iyi teçhizatı yağmala. Yakında daha fazla fırsatlar gelecek.

Hüküm ve Koşullar:

Promosyon yalnızca 24 Haziran 2019 00: 00 - 16 Temmuz 2019 24:00 (GMT / UTC) arasında geçerlidir.

Promosyon için yerel saatinizin geçerliliğini https://www.timeanddate.com adresinde bulabilirsiniz.

Promosyon yalnızca, www.midasbuy.com adresinde Razer Gold kullanarak PUBG MOBILE yükleyen kullanıcılar için geçerlidir.

Satın alınan her 1 UC = 1 Çekiçtir.

Çekiçler kasaları tekrar tekrar açmak için kullanılabilir. Fındıkkıran Paraşütü kalıcı bir üründür ve yalnızca bir kez kullanılabilir.

Başarılı ödeme işlemleri yapıldıktan ve eşyalar kullanıcının oyun hesabına ödendikten sonra PUBG Mobile UC, oyun içi eşyalar ve / veya satın alınan eşyalardaki kayıplardan Razer sorumlu olmayacaktır.

Promosyonu sadece Razer Gold kullanarak oyun içi kredi satın alan kullanıcılar için geçerlidir.

Razer Gold kullanarak alışveriş yapmak için geçerli bir Razer ID ve Razer Gold hesabı gerekir. https://gold.razer.com/upgrade adresinde Razer Gold hesabı oluşturun

Başarılı ödeme işlemleri yapıldıktan sonra, Razer PIN, kredi, oyun içi eşyalar ve / veya satın alınan eşyalardaki kayıplardan Razer sorumlu olmayacaktır.

Razer Gold yüklemeleri ve Razer Gold ile yapılan satın alımlar iade edilemez, devredilemez veya nakit paraya çevrilemez.

Razer Gold ile işlem sırasında herhangi bir sorun olması durumunda lütfen Razer Gold Müşteri Desteği ile iletişime geçin.

Bu promosyon yalnızca https://gold.razer.com/gold/catalog/pubgm adresinde yapılan alışverişlerle sınırlıdır ve başka hiçbir promosyonla birleştirilemez.

Razer, bu promosyonun şartlarını istediği zaman geri çekme, sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Diğer şartlar ve koşullar geçerlidir. Daha fazla bilgi için lütfen https://gold.razer.com/ terms adresini ziyaret edin.


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT