Razer Gold ile UC yükle ve bonus kazan
Razer Gold ile UC yükle ve bonus kazan
28.5.2019

Kampanya Sona Ermiştir

Razer Paraşütü


Tüm zamanların favorisi Razer Paraşüt geri döndü! Eğer gösteriş yapmak için beklediyseniz, şimdi birini takmanın ve gururla savaşmanın tam zamanı. Görkemli Razer paraşütünü, 1750 Bonus UC ve 10 sandık kuponunu almak için Razer Gold ile 7000 UC (100 USD Razer Gold Global Pin) yükle.

 
 
 

 

Kampanya kapsamında elde edeceğiniz avantajlara ait detalı bilgiler aşağıdaki gibidir.100 kişi içinden #1 ol. Kral ol.

PUBG Mobile Sezon 7'deki Ortak Savaş her zamankinden daha fazla yağma ve ödül talep ediyor. Sezon 7 için hazırlanmanız mı gerekiyor? UC'lerinizi Razer Gold ile yükleyin ve özel bir UC bonusu ve oyun kutusundaki özel bir oyun içi eşyayı kazanın! Royale Pass’e katılırsanız, ödüllerin kilidini açmanız ve bu sezon sıralamanız için daha fazla yol var. Sezon 7 ile ilgili daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.


Sadece PUBG Mobile web mağazamıza gidin ve Razer Gold ile ödeme yapmak için en uygun UC miktarını seçin. Dahası, Razer Silver kazanacaksınız. Bu, heyecan uyandıran Razer Donanım ve dijital ödüllerimizi alabilmenizi sağlar.


 
 


Yükleyin ve şanslı çekilişimizi kazanın


Fakat bekleyin dahası var. Sadece Razer Gold ve Silver hayranları için, PUBG Mobile'da size tüm zamanların en iyi teklifini sunuyoruz. Razer Kraken Pro V2 (Siyah), 10 Dolar değerinde Bonus Gold Kuponu ve 20 Dolar değerinde Bonus Gold Kuponu kapma şansını yakala.


Nasıl katılabilirsiniz? Razer Gold ile en az 20 USD değerinde UC'yi satın alarak bu muhteşem şanslı çekilişe dahil olun. 33 şanslı kişiden biri olun! Ödüllere dair daha fazla detay:PUBG MOBILE rekabete dayalı bir hayatta kalma ve takım oyunudur. İster tek başınıza oynayın, ister ikili oynayın veya dörtlü, çeşitli genişlikte açık haritalara dalın; rakiplerinize fırsat vermeden hızlı bir şekilde, en iyi teçhizatı yağmalayın. 


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT