PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi Royale Pass Sezon 7, Yeni Silah ve Dahasıyla Geliyor!
PUBG Mobile 0.12.5 Güncellemesi Royale Pass Sezon 7, Yeni Silah ve Dahasıyla Geliyor!
23.5.2019
PUBG Mobile 0.12.5 güncellemesi, yeni silah ve oyun düzenlemeri ile birlikte Royale Pass Sezon 7'yi oyuncularına sunuyor. Ayrıca, PUBG Mobile 100 milyon aktif aylık kullanıcı sayısını aştı ve yeni güncelleme ile oyuna bir takım yeni özellik geliyor.

Yeni güncellemenin sunduğu en önemli yenilikler arasında özel kıyafetler, ifadeler ve birbirinden eşsiz hediyelerle Royale Pass Season 7. Eşya kasalarındaki indirimler ise oyuncuların beklediği bir diğer haber.

PUBG Mobile güncellemesi ile birlikte Skorpion adlı yeni silah oyuna eklendi. Skorpion, 9 mm'lik cephane kullanan bir tabancadır, büyük bir şarjöre sahip ve bir dipçik, genişletilmiş şarjör mag, süpresör ve bir foregrip ile donatılabiliyor. Tabanca, ateş hızı ve hasar bakımından Uzi'ye eşdeğer.Skorpion, PUBG Mobile'ın dört haritasında bulunabilir.

Tencent ayrıca, Ortadoğu'daki oyuncular için bölgede yaşanan lagları azaltacak özel bir sunucu ekledi.

PUBG Mobile Yeni Güncelleme Notları:

 - Yeni Royale Pass: Yeni EZ Mission License oyuna geldi. (Oyuncuların 1 hafta önceden challenges görevlerini çözüp oynamasını ve her hafta ücretsiz görev kartları kazanmasını sağlar.)

 - Yeni Silah: PUBG Mobile’ın 4 haritasında bulunabilen 9 mm’lik yarı otomatik silah Skorpion oyuna eklendi.
 - Yeni Sunucu: Oyuncuların talepleri doğrultusunda, daha az lag için yeni Orta Doğu sunucusu oyuna eklenecek.
 - Nadir Kostümler: Oyuncular artık üç özel yeni paraşüt, kostüm, uçak deseni ve daha fazlası ile karakterlerini özelleştirebilecek.
 - Oynanış İyileştirmeleri: Abonelik ayarlamaları, dükkan için yeni BP kategorisi sekmesi, kesintileri azaltmak için ayarlanmış ses ve daha fazlası dahil olmak üzere oyuncular için çeşitli oyun içi ayarlamalar ve güncellemeler yapıldı.

PUBG Royale Pass ve Sezon 7 içeriklerine avantajlı şekilde sahip olmak için RAZER Gold ile UC Satın Al!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT