Fortnite v8.20 Güncellemesi Yayında! - Game Sultan
Fortnite v8.20 Güncellemesi Yayında! - Game Sultan
28.3.2019
Epic Games battle royale oyunu Fortnite için bugün v8.20 güncellemesini yayınladı. Güncelleme içerisinde birçok yenilik oyuncuları bekliyor. Bu güncelleme paketinde göze çarpanlar arasında yeni sınırlı süreli oyun modu, toplanabilir envanterler ve yeni silahlar yer alıyor. 
 

Fortnite v8.20 güncellemesi ile oyuna eklenen yeni Sınırlı Süreli Oyun modu Yerden Yüksek adı verilen mod oldu. Yeni modda volkanlardan fışkıran lavlar hız kesmeden akmaya devam ediyor. Oyuncuların eşyaları toplarken artık daha da hızlı olması gerekiyor. Hızla gelen lavlardan kaçarak yüksek bir noktaya çıkmanın yanı sıra rakipleri ile de mücadele etmeleri gerekiyor. 
  
Güncellemenin yeni ve en çok dikkat çeken silahı Zehirli Ok Tuzağı oldu. Rakiplere zorlu anlar yaşatacak olan yeni silah ile tüm oyuncuların artık daha da dikkatli olması gerekiyor. Özellikle kapalı alanlarda büyük sıkıntılar yaratacak Zehirli Ok Tuzağı tam anlamı ile bir bubi tuzağı mekanizmasına sahip. Zehirli ok tuzağının yanı sıra oyuna ilginç yerden toplanan envanterlerde eklendi. İlginçlik konusunda başarılı gidişatını sürdüren Epic Games oyuna biber, muz ve Hindistan cevizi ekledi. Bu envanterler ile can, kalkan ve hız kazanabilirsiniz. Envanterlerin ayrıntıları ise şu şekilde;


Muz – Oyunculara can yenilemesi sağlamaktadır.
Biber – Oyunculara can yenilemesinin yanı sıra hareket hızı da kazandırır.
Hindistan Cevizi – Oyunculara can yenilemesinin yanı sıra kalkanda sağlamaktadır. 

Hindistan cevizi bulduğunuzda kendinizi sağlam bir noktaya alıp hemen yemeği ihmal etmeyin. Fortnite v8.20 Yama Notları hakkında çok daha fazlası için hemen oyunu ziyaret edin.

Game Sultan ve RAZER güvencesiyle Fortnite V-Papel 

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT