Fortnite v8.10 Yama Notları - Game Sultan
Fortnite v8.10 Yama Notları - Game Sultan
14.3.2019
Battle Royale oyunları denilince akla ilk gelenlerden olan Fortnite geçtiğimiz gece v8.10 Yama güncellemesini alarak birçok yeniliği oyun severlere tanıttı. Fortnite 8. Sezonun ikinci güncellemesi olan v8.10’da yer alan yenilikler ve çok daha fazlası yazımızın devamında.
 

Battle Royale moduna yeni eklenen envanter Vantuzlu Top oldu. Vantuzlu top ile tek kişi rakiplerinize karşı iddialı bir araç kullanabilirsiniz. Üzerinde yer alan Vantuzatar ile hız takviyesi ve yüksek yerlere tırmanma özelliklerine sahip olacaksınız. Vantuzlu top canı ise 300. Oyuna gelen bir yenilikse aynı zamanda bir emektar olan Otomatlar oldu. Otomatlardan alınacak olan bir eşya veya silah sonrasında makine kaybolacak. Otomatlarda yaygın ve sıradışı otomatlar kaldırıldı.

 
V8.10 güncellemesi ile birlikte birçok hata düzeltmesi de yapıldı. Bu hata düzeltmelerinden en çok göze çarpanlar arasında,

• Roketlerin ardında bıraktığı duman izlerinin kaybolma sorunu giderildi.
• Gömülü hazinelerde yerden otomatik al ayar hatası giderildi.
• Gömülü Hazine sandıklarının Başlangıç Adası’nda bulunması sorunu giderildi.

Yukarıda yer alan hata düzeltmeleri yer aldı. Hata düzeltmeleri ve yeniliklerin yanı sıra oyunda oynanış konusunda da yeniliklere v8.10 güncellemesi ile yer verildi. Xbox One ve PS4 oyuncu havuzları güncelleme ile birleştirildi. Bunların yanı sıra mobil ve Switch oyuncu havuzları da yeni güncelleme ile birleştirildi. Sargı bezi, ilkyardım çantası, kalkan iksiri, mavi gazoz, fondip fıçısı gibi eşyalara özel animasyonlar eklendi. 

Tüm bunların yanı sıra Kreatif modda ve Dünyayı Kurtar! İçin birçok yenilik v8.10 ile sizleri bekliyor. Vakit kaybetmeden oyuna gir ve yenilikleri kaçırma. Fortnite ve çok daha fazlası için Gamesultan’ı takipte kal.

Game Sultan ve RAZER teslimat güvencesiyle V-Papel Satın Al!

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT