Fortnite v8.01 Yama Notları - Game Sultan
Fortnite v8.01 Yama Notları - Game Sultan
8.3.2019
Fortnite 8. Sezonun ilk yama notlarını geçtiğimiz gün yayınladı. Yenilikler ile dolu v8.01 Yama Notlarına oyuncular güncelleme ile erişim sağlayabilir. v8.01 ile oyuna eklenen yenilikler ve düzeltmeler ise haberimizde!
 
Gömülü Hazine

Yeni mod ile haritayı takip edip farklı yerlere gizlenmiş ganimetler sizleri bekliyor. X ile işaretli noktayı bulun ve kazanan siz olun. Gömülü hazine modunun oynanış, silah ve eşyalarının ayrıntıları ise şu şekilde;

• Sandıklarda efsanevi ganimetlerden oluşan hazineler bulunuyor.
• Aynı anda oyuncu maksimum 1 harita tutabilir.
• Yer ganimetlerinden ve sandıklarından bulunabilir.

Oyunda düzenleme yapılan ve oyundan çıkarılan envanterler ise şu şekilde;

• Piyade Tüfeği çıkma oranı düşürüldü. Tüfeğin çıkma oranı 14,41% den 13,39% oranına düşürüldü. Bu oran yer ganimetlerinde ise 2,41% den 2,24% oranına düşürüldü.
• Pompalı Bombanın çıkma oranıda 9,42% den 5,52% ye düşürüldü. 
• Mahzene kaldırılan envanter ise bu güncellemede Torpil Saçan oldu.
 

Kreatif modda da oyuna yenilikler yapıldı. Spreylere Özgürlük adı verilen yenilik ile adada 3 sprey sınırı kaldırıldı. Ayrıca her sıkılan sprey bellek çubuğunu küçük bir miktar dolduracak.
 

Dünyayı Kurtar! Modunda ise Dağlı Savaşçı Wildcat sizleri bekliyor. Dağlı Savaşçı Wildcat haftalık mağazada sizleri bekliyor.

Oyun içerisinde birçok düzenlemede v8.01 yama notları ile yapıldı. Tüm bu düzenlemeler ve çok daha fazlası için hemen oyunu ziyaret edin. Fortnite ve daha fazlası için Gamesultan’ı takipte kalın.

Game Sultan ve RAZER güvencesiyle Fortnite VPapel Satın Al!

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT