Fortnite Kahraman Dizilimi Geliştirmelerini Yayınladı - Game Sultan
Fortnite Kahraman Dizilimi Geliştirmelerini Yayınladı - Game Sultan
1.3.2019
Daha önce duyurmuş oldukları Kahraman Sistemi değişikliklerini v8.00 ile birlikte yayınlayacağını açıklayan Fortnite, oyuncular arasında büyük heyecan yarattı.
 
Mevcut Kahraman Ekibi’nde; Kahraman, Destek ve Taktiksel kahramanları yeni dizilim ile birlikte yedi öğeden oluşacak. Bunlar bir komutan, beş destek ekibi ve bir takım avantajı olarak sınıflanacak. Tüm bu değişikliklerin yanı sıra kahramanlar belirli bir kalıpta statik avantajlara sahip olmayacak. 

Yeni Kahraman Ekibi Avantajları şu şekilde;

Komutan:
 

Görev esnasında oynanacak kahraman ile becerilerinizi, sınıf avantajlarınızı ve komutan avantajlarınızı belirleyeceksiniz. Komutan avantajı oyunculara 2 yıldıza yükseldiğinde açılacak. Bu avantaj standarda göre oyuncuya büyük güçler verecek. 

Destek Ekibi:

 
Dizilimin bel kemiği olacak destek ekibinde yer alan her kahraman size standart avantajlarının ve niteliklerinin %8’ini sunacak. En yaratıcı dizilimi oluşturan avantajı da ele geçirecek. Oyunda toplamda 5 destek ekibi yuvası bulunacak. Bu da oyunculara ekibini kurmada pek çok farklı seçenek sunacak.

Sınıf Avantajları:


Her sınıfın kendi özelliklerini belirlediği Sınıf Avantajları bulunacak. Örneğin bir inşaatçı olarak oynuyorsanız bunun farkını hissedeceksiniz. Sınıf Avantajları daha önce gördüğünüz yerlerden tanınacak. Ayrıca hepsi yeni rollerine uyum sağlayabilmesi için çeşitli ayarlamalardan geçirildi. Bu süreç içerisinde bazı avantajlarda yeniden tasarlanıp elden geçirildi.

Takım Avantajı:

 
Koleksiyonun gücünü sınayacak seviyede takım avantajları oyuncuları bekliyor. Oyundaki en güçlü ve dizilimin kaderini belirleyen etkiler Takım Avantajı olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar kahramanlardan bağımsız olarak Takım Avantajları listesinden seçilecek. Takım Avantajları oyunu büyük ölçüde değiştirme potansiyeline sahip örnek vermek gerekirse;

Uçan Çekirge: “Çekirge Sıçrayışı 2 kere daha sıçramaya imkan tanır. Gereksinimleri; 3 Ninja”
Peş Peşe Darbe: “2 veya daha fazla yıldıza sahip kahramanlar için bir beceriyi kullandıktan sonra yaptığın ilk ağır saldırının enerji bedeli %20 daha az olur.”

Eşsiz Kahramanlar:

Kahraman Diziliminde özel bir rol oynayacak olan Eşsiz Kahramanlar koleksiyona eklenir eklenmez oyunculara özel takım avantajları kazandıracak. Oyuna eklenecek olan eşsiz kahramanların yeni çatışma numaralarını ekibe öğretebilmek için görevleri tamamlamak gerekecek. Takım Avantajları kazanmak için izlenmesi gereken önemli yollardan biri bu görevler olacak. Epic Games v8.0 ile getireceği Kahraman Dizilimi geliştirmeleri ile birçok yeniliği oyunculara sunacak. Fortnite ve çok daha fazlası için Gamesultan’ı takipte kal.

Game Sultan V-Papel Fiyatları

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT