Fortnite Yeni Güncellemesi Geliyor! - Game Sultan
Fortnite Yeni Güncellemesi Geliyor! - Game Sultan
20.2.2019
Epic Games'in Battle Royale türündeki dişli rakibi Apex Legends sonrasında Fortnite için yeni bir güncelleme için hazırlanıyor. Yeni güncelleme dâhilinde bir oyun içi aracın yanı sıra iki yeni oyun modu da yer alıyor. 

Oyuna gelecek olan yeni ürün “Driftboard” olarak adlandırılıyor. Bir hovarboard olan Driftboard ile havada hareket edebiliyorsunuz. Driftboard üzerinde eşya toplama, takım arkadaşını canlandırma ve rakibine ateş edebilme yeteneklerine sahip olabileceksiniz. Ancak inşa yapma Driftboard üzerinde kullanılamayacak. Sınırlı süreli ürün olarak oyuna eklenen Driftboard’un ne zaman oyundan kaldırılacağı ise henüz belli değil. Driftboard’a oyun içerisinde sahip olmak için büyük şans gerekli. Oyun başında 1 tane ve haritanın rastgele bir bölgesine yerleştirilecek olan Driftboard’a ulaşmak için şansın yanınızda olması gerekli.

Oyuna eklenen modlardan ilk ise 2’şerli takımlardan 32 oyuncunun yer alacağı savaş modu olacak. Bu modda haritada rastgele düşen kırmızı mühimmatları toplayarak driftboardlarınız ile savaşacaksınız. Oyuna eklenen diğer haritada rastgele düşen kırmızı mühimmatları toplayarak driftboardlarınız ile savaşacaksınız. Oyuna eklenen diğer mod ise sınırlı süreli oyun modları arasında yer alacak “Yakala!” olarak adlandırılan oyun modunda fırlatılabilir eşyalar dışında hiçbir silah oyun içerisinde yer almayacak. El bombası ve diğer fırlatılabilir eşyalar ile rakiplerinizle mücadele edeceksiniz. 

Fortnite hakkında daha fazlası ve en uygun fiyatlarla Fortnite V-Papel için Game Sultan!

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT