Fortnite v7.30 İçerik Güncellemesi - Game Sultan
Fortnite v7.30 İçerik Güncellemesi - Game Sultan
6.2.2019
Fortnite yeni içerik güncellemesini yayınladı. Yayınlanan yeni içerik güncellemesi ile yeni silahlar oyunda sizleri bekliyor. Fortnite v7.30 İçerik güncellemesi kapsamında oyuna yeni silahı Torpil Saçan’ı getirdi. 

 
Battle Royale moduna eklenen Torpil Saçan ile fitili ateşle ve rakiplerini olduğu yerde torpil yağmuruna tut. Torpil saçan oynanış videosu için aşağıdaki linke tıkla.


Torpil saçan özellikleri ve ayrıntıları şu şekilde;

• Sıradışı Nadirlik.
• İkili yığınlar halinde düşer.
• Patlama başı oyunculara 10, çevreye 40 hasar verir.
• Fırlatıldığında hedeflenen yöne torpil yağdırır.

 
Yeni güncellemelerden biri de Adadaki Kamp Ateşleri. Haritada yaktığınız Kamp Ateşi sayesinde 25 saniye boyunca yakınındaki tüm oyuncuları her saniye 2 can iyileştirir. Kamp ateşi maç başına yalnız bir kere kullanılabilir.

V7.30 İçerik güncellemesi ile birlikte Kasetçalar mahzene kaldırılanlar arasında yer aldı. Ayrıca Sinsi Kardan Adam artık sandıklardan düşmeyecek. Yapılan güncellemelerden bir diğeri ise Fırlatma Rampası’nın itiş gücü %28,5 oranında arttılması oldu. 

Oyunun Kreatif Mod’unda ise Disko Galerisi B ile yeni sahneler, ışıklar ve hoparlörlerin yanı sıra ikinci bir galeri oyuna eklendi. Fortnite ve çok daha fazlası için Gamesultan’ı takipte kalın.

RAZER ve Game Sultan'dan V-Papel Fiyatları

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT