Zula TESFED Türkiye Kupası Tamamlandı - Game Sultan
Zula TESFED Türkiye Kupası Tamamlandı - Game Sultan
29.1.2019
26 – 27 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen Zula TESFED Türkiye Kupası mücadeleleri tamamlandı. Türkiye’nin ilk Espor merkezi olan Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşen Kupada zafere ulaşan ekip Galatasaray Espor oldu.
 
1907 Fenerbahçe, Bursapor Esports, Gamers of Future, Oyun Hizmetleri, Galatasaray Espor, Mod-Z Esports, Outlaw Esports, ICE Warriors, İstanbul Espor Kulübü, Vengeance Esports, Coza Esports, Ozon Gamei Dumanta Klan, Best Crew, Siyah 8 Esports ve Heavy Damage ekiplerinin yer aldığı Zula TESFED Türkiye kupası 26 -27 Ocak tarihlerinde gerçekleşti.

26 Ocak Cumartesi günü 1.Tur, Çeyrek Final ve Yarı Final mücadelelerinin oynandığı kupada 27 Ocak günü büyük final mücadelesi gerçekleştirildi. Büyük mücadelelerin gerçekleştiği Zula oyun tamamen Türk yapımı olma özelliğini de taşıyor. Toplamda 250.000 TL ödül havuzu bulunan TESFED Zula Türkiye Kupası finalinde karşı karşıya gelen Galatasaray Espor ve Gamers of Future mücadelesinden galip ayrılan 3 -1 ‘lik skor ile Galatasaray Espor oldu. 

Şampiyonluğa ulaşan Galatasaray Espor 80 bin lira ödülün sahibi olurken finalde yendiği rakibi Gamers of Future ikincilik ödülü olarak 50 bin liranın sahibi oldu. Turnuvada büyük ödülün yanı sıra Zula Altını ödülleri de dağıtıldı. Turnuvanın üçüncülük mücadelesi ise Oyun Hizmetleri ve İstanbul Espor Kulübü arasında gerçekleştirildi ve takımlar üçüncülük ve dördüncülük ödüllerini aldı.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT