Fortnite V7.10 İçerik Güncellemesinde Neler Var? - Game Sultan
Fortnite V7.10 İçerik Güncellemesinde Neler Var? - Game Sultan
26.12.2018
Fortnite yeni içerik güncellemesi ile oyunculara birçok yeniliği sunuyor. Gelen güncelleme ile birlikte sınırlı süreli modların yanı sıra birçok eşya ve silah oyuncuları bekliyor.
 
Fortnite V7.10 güncellemesi ile battle royale modu için yeniliklerini açıkladı. Sınırlı süreli modlar için gelen yenilikler şu şekilde olacak. Fortnite’ın 14 günü etkinliği ile birlikte eski ve yeni SSM’ler oyuncuların karşısına çıkacak. Büyük takımlı modlar iki günde bir değişime uğrarken küçük takımlı modlar ise 24 saatte bir değişecek. Her yeni bir mod 17.00’da güncellenecek ve oyuncular kontrol edebilecekler.

 
Silahlar ve Eşyalar ise şu şekilde;

Oyuncular güçlü silah ve eşya setlerinden birine sahip olabilecek.
Tekli olarak düşebilecek olan efsanevi nadirlikte bir eşya gelecek. Ancak bu eşyalar aynı yuvada en fazla beş adet ile sınırlı.
Yer Ganimetlerinde, Sandık veya mühimmat destekleri oyuncuları bu güncelleme ile bekliyor.

Battle Royale modunun yanı sıra oyunun yeni modu olan ve erken erişim evresinde olan Kreatif modda da yenilikler oyuncuları bekliyor. Kreatif modda V7.10 ile sunulan Silah ve eşyalar şu şekilde;

Bu modda hediyeler, kreatif çantasına tek kullanımlık olarak eklendi.
Yılbaşına özel devasa hediyeler oyunda sizleri bekliyor.
Hediyelerde oyundaki güçlü silah ve eşya setleri yer alıyor.
Battle Royale modunda olduğu gibi efsanevi nadirlikte bir eşya.
Oyuna v7.10 ile eklenen yeniliklerde bir diğer mod Dünyayı Kurtar’a ise şu yenilikler eklendi.

Kakao .45 Şimdi haftalık mağazada yer alan Kakao .45 ile oyunda keyfinizi kat ve kat arttırın. Kakao .45 V7.10 ile birlikte oyun haftalık mağazasında sizleri bekliyor. Duvardan geçme özelliğine sahip olan Kakao .45 susturuculu bir tabanca. Kakao .45’e 27 Aralık 03.00 ile 3 Ocak 03.00 saatleri arasında erişim sağlanabilecek.


Kartopu Atar


 

Düşmanlarınıza korku salacağınız bu silah ile oyunda başarıdan başarıya koşmak için hemen oyunu ziyaret edin. Fortnite’ın 14 Günü kapsamında kazanılacak bir ödül olan Kartopu Atar güçlü ve geniş bir alana etki eden silah.

Fortnite yeni güncelleme keyfini yaşamak ve içeriklerle serüvene devam etmek için Game Sultan Fortnite V-Papel fiyatlarına göz atın!

Fortnite ve çok daha fazlası için Gamesultan’ı takipte kalın.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT