Galatasaray Espor Zula Süper Lig Şampiyonu Oldu! - Game Sultan
Galatasaray Espor Zula Süper Lig Şampiyonu Oldu! - Game Sultan
24.12.2018
Zula Süper Ligi ikinci sezonunda da şampiyon olan takım Galatasaray Espor oldu. Final müsabakasında rakibi olan Gamers of Future ile karşılaşan sarı kırmızılılar maçı 3-0 yenerek üst üste ikinci şampiyonluğunu aldı.


 
Kıyasıya mücadele içerisinde geçen Zula Süper Ligi 2. Sezon şampiyonluk finallerinde gülen ekip Galatasaray Espor oldu. Zorlu mücadeleler ile finale gelen Galatasaray Espor net bir skor ile şampiyonluğa ulaştı. Yarı finalde zorlu rakibi 1907 Fenerbahçe’yi yenen ve adını finale yazdıran ekibin rakibi Gamers of Future ise yarı finalde Oyun Hizmetleri’ni yenerek finale geldi.

Heyecan dolu mücadelelerin yaşandığı final müsabakasında Galatasaray Espor ilk mücadelede zorlanmadan rakibi karşısında 10–1 gibi net bir skor ile galip geldi. İkinci maç ve üçüncü maçlarda da galibiyeti alan Galatasaray toplamda 3-0’lık skor ile şampiyonluğa ulaştı. Turnuvanın en iyi oyuncusu ise Galatasaray Espor’dan Aytekin “Vons” Yeşbek e seçildi.

Galatasaray Espor Zula Süper Ligi’nin ikinci sezonunda da şampiyon olarak ligin iki yılında da şampiyonluğu göğüsleyen ekip oldu. Gamesultan ailesi olarak Galatasaray Espor’u tebrik ediyoruz ve gelecek sezon başarılar diliyoruz.

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT