Zula Süper Ligi Şampiyonu Belli Oldu! - Game Sultan
Zula Süper Ligi Şampiyonu Belli Oldu! - Game Sultan
11.12.2018
Zula Süper Ligi’nde normal sezon sonucunda oluşan puan tablosunda şampiyon Galatasaray Espor oldu. Sekiz haftalık ligdeki puan durumunda Galatasaray oynanan 16 mücadelede aldığı sonuçlar ile adını şampiyonluğa yazdırmayı garantiledi.
 
Normal sezonun sekizinci haftasında en yakın rakipleri Gamers of Future, Oyun Hizmetleri ve 1907 Fenerbahçe’yi geride bırakan Galatasaray Espor normal sezonu şampiyon olarak tamamladı.
 
Zula Nonstop Arena’da 23 Aralık’ta gerçekleştirilecek olan finallerde Zula Süper Ligi’nin ikinci şampiyonu belli olacak. İlk sezonunda şampiyonu olan Galatasaray Espor bu yılda en büyük favoriler arasında gözüküyor. 

Öte yandan Süper Lig’in ikinci sezonunda düşme potasında da kıyasıya mücadeleler yaşanıyor. Sezonun tamamlanmasına bir adım kala lige tutunmak isteyen İstanbul Espor, Mod-Z Esports ve Outlaw Esports arasında mücadele devam ediyor. Ligi 10’uncu tamamlayan takım direkt olarak ligden düşerken 9’uncu olan ekip ise Rekabet Turnuvası’nı 2’inci tamamlayan ekip ile play-out mücadelesi gerçekleştirecek. 

Düşme potası, finallere yükselecek takımlar Zula Süper Ligi’nin 9’uncu ve son haftası sonucunda belli olacak. Zula Süper Lig ve çok daha fazlası için Gamesultan’ı takipte kalın. Ayrıca indirimli Zula Epin kodlarına oyunlar bölümünden ulaşabilirsiniz. 

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT