BIGO LIVE Şimdi Game Sultanda! - Game Sultan
BIGO LIVE Şimdi Game Sultanda! - Game Sultan
10.12.2018
 Dünya çapında 200 milyon kullanıcıya ulaşan canlı yayın platformu BIGO LIVE, online oyunlarınızı ve yeteneklerinizi canlı olarak uygulama üzerinde yayınlama imkanı sunar. Canlı videolar izleyebileceğiniz, görüntülü sohbetler edebileceğiniz ve hayatınızı yayınlayabileceğiniz gibi dünyanın dört bir yanından milyonlarca yetenek ve oyuncunun yayınlarını izleyebilir, yorumlar yapabilir ve hatta yayınlarına katılabilirsiniz. 
 
  Çevrenizdeki yayıncıları da bulabileceğiniz sistemi ile BIGO LIVE, canlı yayıncılık deneyiminizi en eğlenceli anlara taşıyacak. Milyonların canlı yayınlarına katılarak arkadaşlar edinin ve birlikte harika zaman geçirin. Üstelik Bigo Live’a ister mobil uygulama üzerinden isterseniz de webden ulaşabilirsiniz.
 
  Ayrıca yayınlarınız sırasında görüntülü olarak diğer yayıncılarla görüntülü olarak sohbet edebilir, birbirinize destek olmak için hediyeler gönderebilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıkları yaşamak, ünlü olmak ve dahası, canlı yayın platformu BIGO LIVE’da!
 
  BIGO Live deneyiminizi Game Sultan üzerinden alacağınız Razer PIN ile zenginleştirmeniz mümkün. Razer PIN ayrıcalığı içi Bigo Live Diamondlarınızı anında hesabınıza yükleyebilirsiniz.
 
  
 
• 252 Diamonds    25,82 TL
• 504 Diamonds    51,65 TL
• 2524 Diamonds  258,25 TL
 
 
RAZER PIN İLE BIGO LIVE  İÇİN NASIL DIAMOND YÜKLENİR ?
 
1- www.bigo.tv adresinden Bigo Live sitesine giderek üye girişi yapın.
 
 
2- Sayfanın sağ üst kısmındaki “Recharge” yazan alana basıp açılan ekranda ülke seçiminizi “Türkiye” olarak ayarlayın ve ödeme kısmına gitmek için “Next”e basın.
  
 
3- Bu işlem size Razer PIN ödeme sayfasına götürecektir. Sayfadaki ödeme seçeneklerinden "Razer PIN" seçtiğinizde sayfanın altında açılan alana EPIN kodunuzu yazın ve NEXT tuşuna basın.
  
 
Tebrikler! Bigo Live Diamonds’ınız başarı bir ile şekilde hesabınıza yüklendi.
 

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT