Fortnite Sezon 7 ile Hava Operasyonları Başlıyor! - Game Sultan
Fortnite Sezon 7 ile Hava Operasyonları Başlıyor! - Game Sultan
7.12.2018
Buzdağı sarsıntısıyla Fortnite sezon 7 başlıyor! Kış, beraberinde Fortnite’ta keşfedilecek buzul gizemleri de beraberinde getirdi. Dağcı Çelik Halatları kış maceranın kahramanları olacak. Puslu Pist ve Keşif Karakolundaki Fırtınakanat uçakları soğuk maceracıları buzul serüvende kanatlandıracak. Uçak savaşları başlasın! Daha keşfedilecek çok şey var, serin kal!


Fortnite Yeni Sezon demek, yeni Savaş Bileti demek. Savaş Biletiyle 100’den fazla Sezon 7 özel ödülleri sizleri bekliyor. 950 V-Papel karşılığında Savaş Biletini satın alabilirsiniz. Sezon 7’de Savaş Bileti satın alımıyla seviye atlayarak yeni tarzlarını açabileceğiniz Kutup Dağcısı ve Karakulak kıyafetlerine anında sahip olacaksınız.

Fornite 7. Sezon içeriklerini kazanmak ve Battle Royale deneyimini reklendirmek için Game Sultan ile Fornite V-Papel satın al!

Yeni kozmetik içeriği Kaplamalar Fortnite’a eklendi! Kaplamalar ile silah ve araçlarını kaplayabilir, favori kıyafetlerinizle harika kombinler yapabilirsiniz. Ayrıca Savaş Bileti sahipleri Senin Alanın modunda hayallerindeki Fortnite dünyasını inşa etme fırsatına erişecekler.

Kış tatili sebebiyle Fortnite 7. Sezon iki hafta uzatılarak 28 Şubat’ta sona erecek. Epic Games, verdiği bu ara esnasında yeni görevler ve eşyalar eklemeye devam edecek. Yılbaşı sürprizlerine de hazır olun!

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT