Fortnite 6.30 Güncellemesi ile Yeni Moduna Kavuştu! - Game Sultan
Fortnite 6.30 Güncellemesi ile Yeni Moduna Kavuştu! - Game Sultan
20.11.2018
Fortnite yeni gelen 6.30 güncellemesiyle Food Fight modu aktif oldu. Oyuna yeni gelen bu mod ile yeni iki sınıf eklendi. Food Fight modunda yer alan bu iki sınıf Durr Burger ve Pizza Pit olarak adlandırıldı. 


Uzun zamandır beklenen savaş modu 6.30 güncellemesi ile geldi ve oyun severler tarafından büyük ilgi gördü. Yeni mod ile oyuna yeni bir soluk geldi ve oyuncular kendi maskotlarını korumak için Durr Burger ya da Pizza Pit tarafını seçip rakipler ile mücadeleye giriyor. Yeni modda oyuncular taraflarında bir duvar ile belirli bir süre ayrılacak. Bu süre içerisinde yapılar inşaa ederek maskotlarını koruyacaklar. Ayrıca ölen oyuncular önceki envanterleri ile yedi saniye içerisinde yeniden doğacaklar. Mücadele içerisinde rakibin maskotuna hasar vuran takım maçı kazanan taraf olacak.


Epic Games Food Fight modunun yanı sıra oyuna Scavenger Pop-Up Cup adında bir solo etkinlikte ekledi. Silah bölümünde ise açıklandığı günden itibaren büyük ses getiren yere sabitlenen taret özelliği de aktif oldu.

Fortnite sistem konusunda da 6.30 güncellemesi ile birçok yenilik yaptı. Performans, ses ve oyun içi iyileştirmeler ile daha akıcı bir oyun deneyimini oyun severlere sunacak. Ayrıca oyun içi lobide karşılaşılan hatalarında düzeltildiği ve gamepad bağlanma sorunlarının çözüldüğü güncelleme ile açıklandı. Epic Games mobil versiyon içinde hata düzeltmeleri için çalışmalara devam ettiklerini açıkladı.


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT