Zula Süper Ligi İkinci Haftası Tamamlandı - Game Sultan
Zula Süper Ligi İkinci Haftası Tamamlandı - Game Sultan
14.8.2018
Geçtiğimiz hafta başlayan Zula Süper Ligi’nde ikinci haftanın mücadeleleri cumartesi ve pazar günü oynanan karşılaşmalar ile devam etti. 8 takımın katılımıyla gerçekleştirilen ve sezon sonu toplam 800.000 TL ödülün dağıtılacağı Zula Süper Lig’de ikinci haftada da birbirinden heyecanlı mücadeleler geride kaldı.

İlk hafta sonunda Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe’nin paylaştığı liderlik koltuğu ikinci haftada Galatasaray Espor’un beraberlikleri sonucunda yaşanan puan kayıpları ile 1907 Fenerbahçe’ye kaldı. Öte yandan Mod-Z ve Oyun Hizmetleri takımları ise 2. Haftada da yükselişlerini sürdürdü. Zula Süper Lig’in isteneni veremeyen takımlarından olan Vengeance, ikinci haftada lider 1907 Fenerbahçe karşısında aldığı mağlubiyeti ikinci gün Gamers of Future galibiyeti ile telafi etmeye çalıştı.

Zula Süper Lig!in sürpriz yaratacak ekipleri arasında gösterilmesine rağmen henüz istenileni veremeyen bir diğer takım ise ICE ekibi oldu. ICE ikinci haftanın sonunda son sırada yer aldı. Zula Süper Lig’inin ikinci haftasının en iyi oyuncusu ise 1907 Fenerbahçe’den Hakan “swooN” Demirel oldu.

Birbirinden zorlu ve heyecanlı geçen ikinci haftanın sonunda Zula Süper Lig’inde oluşan toplu sonuçlar ve puan durumu ise şu şekilde:

2.Hafta 1.Gün

Outlaw Esports 2-0 ICE Esports Club
Gamers of Future 0-2 Oyun Hizmetleri
Mod-Z Esports 1-1 Galatasaray Espor
Vengeance Esports 0-2 1907 Fenerbahçe

2.Hafta 2.Gün

Oyun Hizmetleri 1-1 Galatasaray Espor
Gamers of Future 0-2 Vengeance Esports
ICE Esports Club 0-2 Mod-Z Esports
1907 Fenerbahçe 2-0 Outlaw Esports

Puan DurumuOyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT