Zula Turnuvasında Rekor Katılım - Game Sultan
Zula Turnuvasında Rekor Katılım - Game Sultan
11.7.2018
Ülkemizin yüzde yüz yerli yapım oyunu olan Zula’nın 9 Temmuz da başlayan 26 Ağustos’a kadar devam edecek Rekabet Turnuvası’nda rekor katılım gerçekleşti. Rakamlara göre turnuvanın ilk gününda katılımcı espor takımı sayısı 1200’den fazla olduğu açıklandı.

Dünya genelinde 15 milyondan fazla oyucunun oynadığı Zula oyununun Zula Rekabet Turnuvası’na başvuru sayısında rekor kırıldı. Tüm sezon boyunca 120 bin TL nakit para ödülü dağıtılacak turnuvada finale kalan iki takım ise gelecek sezon Süper Lig’de profesyonel olarak oynamaya hak kazanacak. 

9 Temmuz – 26 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvasda 512 takım 128’erlik dört grupta mücadele edecek. Çeyrek final aşamasından itibaren maççlar canlı olarak yayınlanacak final mücadelesi ise 26 Ağustos Pazar Günü Zula Kadıköy Espor Merkezinde gerçekleştirilecek. 

Toplamda 120 bin TL, turnuvada ise 30 bin TL’lik ödül takımları bekliyor. Ayrıca yükselme ligi Zula Rekabet Turnuvası’nda finale kalan iki takım bir sonraki sezon Zula Süper Lig’inde progesyonel olarak oynamaya hak kazanacak.


Oyunu ciddiye alıyorsan; GameSultan!

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT