Fortnite Yaza Merhaba Kampanyası - Game Sultan
Fortnite Yaza Merhaba Kampanyası - Game Sultan
4.7.2018
Değerli Üyelerimiz

Son zamanlarda oldukça popüler olan Battle Royale türünün en sevilen oyunlarından Fortnite’ta harcayabileceğiniz V-Papel şimdi Game Sultan’da sizleri bekliyor.

Üstelik Game Sultan Yaza Merhaba Kampanyası ile Fortnite V-Papel %4 indirime ek +%4 ile siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. 11 gün boyunca sürecek olan bu Fortnite V-papel kampanyasını ve indirimleri kaçırmayın! Başta 1 hafta sürmesi planlanan kampanyayı sizlerin de yoğun ilgisi ve isteği üzerine 15 Temmuz Pazar akşamına kadar uzattık!

Kampanya Tarihi

Sizlerden gelen yoğun istek üzerine kampanyayı Pazar gecesine kadar uzattık!
05 Temmuz Perşembe saat 9:00 – 11 Temmuz Çarşamba saat 23:59 - 15 Temmuz Pazar saat 23:59 

Kampanya Koşulları


Game Sultan herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Fortnite Nedir?

Fortnite PvE (Save The World) hikaye modunun yanında ücretsiz Fortnite Battle Royale modu da bulunduran ve son döneme damga vuran bir hayatta kalma oyunudur.

Fortnite VPapel ile neler yapılabilir?

Fortnite VPapel, hem Battle Royale modunda hem de Save the World modunda harcayabileceğiniz oyun içi Fortnite para birimidir. Vpapel’i ister ücretsiz Battle Royale modunda isterseniz de hikaye modunda dilediğinizce harcayabilirsiniz. V-papel ile karakterinizi özelleştirebileceğiniz gibi, Fortnite Battle Pass satın alıp oyun içi görevleri tamamlayarak özel hediyelerin de sahibi olabilirsiniz.

Fortnite V-Papel Yaza Merhaba Kampanyası’dan Nasıl Yararlanırım?

Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken 5-15 Temmuz tarihleri arasında GameSultan.com’a kullanıcı girişi yapıp Fortnite V-papel satın almak.

Fortnite V-Papel Satın Al ve kampanyayı kaçırma!

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT