Zula World Cup Heyecanı Artıyor! - Game Sultan
Zula World Cup Heyecanı Artıyor! - Game Sultan
24.1.2018

Son dönemlerin e spor’da adından söz ettiren yerli oyunu Zula, 2018 Nisan ayında düzenlenecek olan Zula World Cup tarihi yaklaştıkça heyecanda daha artıyor. 
 
10 milyondan fazla kullanıcıya erişim sağlayan oyunun önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan Zula World Cup turnuvasının büyük ödülü 100.000 dolar olarak belirlendi. Nisan 2018 de düzenlenecek olan Zula World Cup finallerine katılacak takımları belirlemek için Ekim ayından itibaren her ay düzenlenen turnuvalarda 40.000 TL nakit para ödülü veriliyor.

5 ay boyunca sürecek olan elemelerde her ay 256 takımdan oluşan ön eleme, ardından 16 takımın yer aldığı lig ve 4 takımlık final sonunda her ay 1 takım Wild Card sahibi olarak Zula World Cup finallerine gidecek. Ekim, Kasım ve Aralık ayı turnuvalarından 1 ‘er Wild Card sahiplerini buldu. Ocak ayında düzenlenen Sömestr turnuvasında 3 Wild Card ve Şubat ayında ise 2 Wild Card ile 8 takımlık Wild Card Elemelerinin ardından Nisan ayındaki büyük finale kalacak 4 takım belirlenmiş olacak.

Tüm elemelerin ve Wild Card Eleme turnuvasının ardından Nisan 2018 ‘de İstanbul’da düzenlenecek olan finalde 4 takımın mücadelesi sonucunda Zula World Cup şampiyonu ve 100.000 dolarlık büyük ödül sahibini bulacak.

Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!


İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT