STEAM CÜZDAN CADILAR BAYRAMI KAMPANYASI - BEDAVA 10TL STEAM KODU
STEAM CÜZDAN CADILAR BAYRAMI KAMPANYASI - BEDAVA 10TL STEAM KODU
26.10.2017


Game Sultan & ininal kart işbirliği ile Steam Cüzdan Cadılar Bayramı kampanyasına özel 40+10 TL kampanyası seni bekliyor. 


Kampanya süresince Game Sultan’dan ininal kart kullanarak yapacağın 40TL ve üzeri alışverişlerde anında 10 G-Cash kazanıyorsun. Kampanya Gamesultan.com'da ininal kart ile yapacağın tüm 40 TL ve üzeri  alışverişlerde geçerli! İster G-Cash yükle istersen alışveriş yap.


Kampanya Tarihi:

26 Ekim 16:00 – 5 Kasım 23:59


10 G-Cash nasıl kazanacağım?

1) Sepet tutarın 40TL veya  üzeri olmalı. Örneğin; sepette 4 adet 10TL Steam Cüzdan Kodu var.

2) Ödeme yöntemi olarak ininal’ı seçmen gerekiyor

3) Ödeme işlemin tamamlandığında 10 G-Cash Game Sultan hesabına tanımlanacak. Satın aldığın kodları “E-Pin Alımlarım” menüsünden görebilirsin.

4) Hesabınıza tanımlanan 10 G-Cash ile ister 10 TL Steam Cüzdan Kodu, ister 400 Riot Points, ister 3850 Wolfteam Nakit ister 65 Ejder Parası ya da dilediğin oyunda alışveriş yapabilirsin.


Kampanya Koşulları:

● Kampanya 26 Ekim 2017 ve 5 Kasım 2017 tarihleri arasında Gamesultan.com üzerinden ininal ödemesi yaparak tek seferde 40 TL ve üzeri tutarda bakiye yükleyen kullanıcılar için geçerli olup, bu kullanıcıların ilgili hesaplarına 10 TL değerinde G-CASH yüklenecektir.

● Kazanılan bakiyeler kullanıcıların Game Sultan hesaplarına anında yüklenecektir.

● Kampanya boyunca kazanılacak en fazla site bakiyesi 10 TL değerindedir (1 kişi en fazla 1 kere faydalanabilir). G-CASH herhangi bir şekilde nakite dönüştürülemez, iade talep edilemez.

● Kampanya boyunca toplam 1.000 tekil kişi kampanyamızdan faydalanacaktır. Bakiyeler üye işyerine ait alt limitlerle sınırlıdır. Bu yüzden elinizi çabuk tutun, yoksa üzülürsünüz!

● ininal ve Game Sultan herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

● Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş (aktifleştirilmiş) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. 

● Yüklenmeyen bakiyeler için Game Sultan ile görüşmeniz gerekmektedir. Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından taraflar sorumlu tutulamaz.

● Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Steam Cüzdan satış sayfası: https://www.gamesultan.com/Oyunlar/steam/steam-cuzdan-kodu/


Oyunu ciddiye alıyorsan; Game Sultan!İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT