Trivia Crack Android İçin Uygun Fiyatlı Kuruş Satın Al - Game Sultan

Oyun: Trivia Crack (Android)


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
25 TL Google Play Kartı 25 TL Google Play Kartı 25,00 TL 25,00 TL
50 TL Google Play Kartı 50 TL Google Play Kartı 50,00 TL 50,00 TL
100 TL Google Play Card 100 TL Google Play Kartı 100,00 TL 100,00 TL
TÜM DÜNYADAN KATILAN YARIŞMACILAR YERLERİNİ ALSIN!

Dünyanın en eğlenceli mobil bilgi yarışması Trivia Crack macerana hazırlan! Maskot Willy çarkı çeviriyor ve altı kategoriden birini senin için sahaya sunuyor. Altın taçları kazan, rakiplerine kimin daha iyi olduğunu göster ve sıralamalarda yüksel!

6 KATEGORİ, BİNLERCE HEYECAN DOLU SORU
Sanat, coğrafya, bilim, spor, eğlence veya tarih! Birbirinden eşsiz 6 kategorisiyle Trivia Crack, binlerce soruyla karşında. Willy’nin çarkından rastgele tabi tutulacağın kategori sorularını cevaplayabilecek misin? Cevabın evetse gel de kendini herkesin karşısında kanıtla! 

BİRİKTİRİLEBİLİR KOLEKSİYON KARTLARI
Rengarek biriktirilebilir koleksiyon kartlarıyla envanterini çeşitlendir ve birbirinden farklı kart güçlendirmeleriyle rakiplerinden bir adım önde ol. Altınlar biriktirip slot makinelerinden rastgele kazanacağın koleksiyon kartlarına ihtiyacın olacak!

EĞLENİRKEN ÖĞRENİN
Birbirinden benzersiz, binlerce soruya ev sahipliği yapan kategorilerde yarıştıkça yeni bilgiler öğrenin veya bildiklerinizi pekiştirin. Trivia Crack oynarken dünyanın her bir yanından insanlarla yarışırken yeni kültürler, coğrafi bilgiler, sanat dünyasından isimler, kimyasal formüller gibi bilgiler edineceksiniz. Şansını denemek ve bilgilerini ispatlamak için bugün Trivia Crack’e başla!

Oyunu Ciddiye Alıyorsan; Game Sultan!

Trivia Crack (Android) Sistem Gereksinimleri

Bu bölüm hazırlanmaktadır.
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT