Pokemon Go Android İçin Uygun Fiyatlı Pokecoins Satın Al - Game Sultan

Oyun: Pokemon Go (Android)


E-Pin Oyundaki Karşılığı Birim Fiyatı Stok Adet
25 TL Google Play Kartı Pokecoins (25 TL Hediye Kartı) 25,00 TL 25,00 TL
50 TL Google Play Kartı Pokecoins (50 TL Hediye Kartı) 50,00 TL 50,00 TL
100 TL Google Play Card Pokecoins (100 TL Hediye Kartı) 100,00 TL 100,00 TL
Pokemon Go, Pokemon evrenini bizim dünyamıza taşıyan bir oyundur. Oyuncular benzer öteki oyunlardaki gibi Pokemon eğiticisi olarak oyunu oynuyor. En büyük fark, sanal dünyada değil de gerçek dünyada dolaşarak karşımıza çıkan pokemonları yakalıyoruz.

PGO nasıl oynanır sorusunun cevabı olarak;  Pokemon Go bulunduğumuz konumla birlikte, yaşadığımız dünyanın gerçek bir haritasını gösterir. Bulunduğunuz konum ve çevresinde dolaşıp karşınıza çıkan Pokemonlara Poke Topu fırlatarak yakalayabiliyorsunuz. Oyunda belli bir seviyeye gelebilmek için yerinizden kalkıp dışarı çıkma gerekliliği bulunuyor.

Pokemon Go, Nintendo konsollarındaki sürümüne oranla mobil oyununda oldukça gelişmiş gerçelik kurgusu taşıyor. Pokemon Go Android  sürümü bulunan bir oyun olarak oyunseverlere sunulmaktadır.

PGO nasıl indirilir diye düşünen oyunseverler için Android sistemli mobil oyun linki aşağıda mevcuttur. Siz de bu farklı dünyada iyi bir yer edinmek istiyorsanız Game Sultan üzerinden 25 TL Google Play Kartı,50 TL Google Play Kartı, 100 TL Google Play Kartı seçeneklerinden birini alarak Pokemon GO zevkini ikiye katlayabilirsiniz.

Pokemon Go (Android) Sistem Gereksinimleri

Bu bölüm hazırlanmaktadır.
Nasıl E-Pin Yüklerim
  • Bu bölüm hazırlanmaktadır.

İŞLEM BAŞARILI


İŞLEM BAŞARISIZ


DİKKAT